ZAPROSZENIE NA TARGI HORECA

Z A P R A S Z A M Y na TARGI HORECA – GASTROFOOD – ENOEXPO

TERMIN: 20 listopada 2019 (środa)

MIEJSCE: Kraków EXPO, ul. Galicyjska 9, Kraków


Zapraszamy przedstawicieli branży hotelarskiej, gastronomicznej, handlowej i turystycznej oraz wszystkich zainteresowanych targami.

Udział w wyjeździe jest BEZPŁATNY – gwarantujemy przejazd autokarem z Zakopanego i Nowego Targu, wejściówki VIP, voucher gastronomiczny (lunch), specjalną degustacje win i wiele innych atrakcji .


W programie:

* zwiedzanie targów i spotkania branżowe

* AKADEMIA HORECA: szkolenia, warsztaty, seminaria tematyczne (na niektóre może być wymagana osobna rejestracja)

* CHEFs DAY by HORECA dla szefów kuchni, właścicieli lokali gastronomicznych (lokalne produkty w kuchni, desery w restauracji,społeczna odpowiedzialność biznesu – CSR,rozwój artystyczny – plating art, tworzenie marki swojej osoby – personal branding, budowanie relacji biznesowej na różnych poziomach szef kuchni – właściciel /f&b manager /barman, sommelier, itp).Obowiązuje osobna rejestracja ze względu na limit miejsc: https://horeca19.exposupport. pl/academia-register


* AKADEMIA ENOEXPO: prezentacje i degustacje win dla branży HoReCa, winiarskiej i handlu

* HORECA TALKS: spotkania i rozmowy z ekspertami branży


TO WYJĄTKOWA OKAZJA tzw. 3 w 1 czyli HORECA + GASTROFOOD + ENOEXPO


Targi HORECA/GASTROFOOD to prezentacja kompleksowej oferty wyposażenia hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych, od urządzeń gastronomicznych i chłodniczych, poprzez meble, zastawę stołową, tekstylia, oprogramowanie, do żywności i napojów oraz bogatej oferty win dla sektora HoReCa. Dzięki wielotematycznej formule dające możliwość poznana nowości, trendów i kierunków rozwoju branży.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA są najważniejszym profesjonalnym spotkaniem sektora HoReCa w południowej Polsce. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta. Tutaj spotyka się cała branża, aby podsumować rok i zaprezentować nowości na kolejny sezon.

Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD umożliwiają producentom i dystrybutorom żywności oraz napojów bezpośredni kontakt z przedstawicielami branży gastronomicznej. Zwiedzający znajdą tu nowe produkty i często inspirację do dalszego rozwoju działalności.

Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO to największe i najważniejsze targi wina w Polsce. ENOEXPO to nie tylko stoiska wystawowe, to także konkursy winiarskie oraz bogaty program seminaryjno-warsztatowy - Akademia Wina ENOEXPO.


Pełny program wydarzenia dostępny na www.akademiahoreca.pl

Polecamy strony www.horeca.krakow.pl oraz www.enoexpo.krakow.pl


ZGŁOSZENIA prosimy przesyłać na FORMULARZU (załącznik) na adres mailowy biuro@tig.zakopane.pl do 13 listopada 2019 lub telefonicznie 182015911.

Liczba miejsc ograniczona. Po zebraniu wszystkich zgłoszeń skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy mailowo udział w wyjeździe.