WOJNAR SP.J.

KONTAKT:

34-500 Zakopane, ul. Pardałówka 6

tel. 18 20 190 90

www.wojnar.pl 

wojnar@wojnar.pl 

OSOBA KONTAKTOWA:

Szymon Wojs tel. 604 403 138

NAZWA FIRMY:

Wojnar Sp.J.

WŁADZE/WŁAŚCICIELE:

Maria Wojnar
Józef Wojnar
Tomasz Wojnar
Mateusz Wojnar

O FIRMIE:

Willa Widokowa Wojnar to wyjątkowe miejsce na mapie Zakopanego, gdzie można w pełni zanurzyć się w tatrzańskim klimacie. Nasz ośrodek położony jest w malowniczej okolicy, skąd roztacza się piękny widok na góry. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób poszukujących wypoczynku, relaksu oraz pełnowartościowych turnusów rehabilitacyjnych.

Willa Widokowa Wojnar znajduje się w spokojnej okolicy, a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum Zakopanego. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i zasmakować w atmosferze górskiej przyrody.

Specjalizujemy się w organizowaniu turnusów rehabilitacyjnych oraz pobytów zdrowotnych. Nasz ośrodek posiada pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich lub mających problemy z poruszaniem. Ponadto, jesteśmy wpisani do rejestru ośrodków PFRON, co pozwala nam na organizowanie turnusów rehabilitacyjnych dla osób z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w tym również do skorzystania z atrakcyjnych pakietów wakacyjnych i weekendowych. Willa Widokowa Wojnar oferuje wspaniałe wyżywienie, a w naszym SPA można zrelaksować się w saunie lub jacuzzi. Do dyspozycji naszych gości jest również nowoczesna baza rehabilitacyjna oraz sala zabaw dla dzieci. Nasza profesjonalna i przyjazna obsługa zapewni Państwu miły i komfortowy pobyt w naszym ośrodku.