HOTEL KOPIENIEC FIZJO-MED & SPA

KONTAKT:
34-531 Murzasichle, ul. Budzowa 45g 
tel. 18 533 05 56
www.kopieniec.pl
recepcja@kopieniec.pl


NAZWA FIRMY: 
Hotel Kopieniec**** Fizjo – Med & SPA

WŁADZE / WŁAŚCICIELE:
Katarzyna Sichelska
Marcin Sichelski

O FIRMIE:

Kopieniec**** Fizjo - Med & SPA to nowoczesny, luksusowy i kameralny hotel, usytuowany w Murzasichlu nieopodal  Zakopanego.  Kopieniec zapewnia Gościom  pobyt w wysokiej klasy pokojach i apartamentach, które pozytywnie zaskoczą niebanalnym wystrojem i z wnętrza których będą mogli podziwiać panoramę Tatr.

Gwarantujemy wypoczynek w znakomitych warunkach i profesjonalną obsługę. Jednak spośród hoteli Podhala wyróżnia nas coś jeszcze. Otóż możemy się poszczycić najnowocześniejszym w regionie zapleczem fizjoterapeutycznym. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i wykonujemy zabiegi w oparciu o najnowsze procedury medyczne. Specjalizujemy się w leczeniu i rehabilitacji dolegliwości narządu ruchu. Nad wszystkim czuwają wybitni eksperci z zakresu tej dziedziny. Wszystko to pozwala nam zaoferować naszym Gościom bardzo dobre efekty leczenia i rehabilitacji nawet w krótkim czasie.
Polecamy ponadto naszą restaurację Krajobrazy, w której serwujemy wyśmienite dania przyrządzane wyłącznie ze świeżych produktów w oparciu o unikalne receptury opracowane przez naszego Szefa Kuchni.

Kopieniec****  - Medical SPA to hotel w Tatrach, który poprawi nastrój każdego Gościa. To idealny sposób na wypoczynek – zarówno dla zapracowanych, młodych ludzi, zakochanych par marzących o romantycznym weekendzie w SPA dla dwojga, jak również seniorów, poszukujących najlepszego dla siebie turnusu rehabilitacyjnego lub wypoczynkowego.

OSIĄGNIĘCIA:
Certyfikat Gloria Perfecto zasłużony CUM LAUDE za stworzenie dobrego wizerunku hotelu
Nominacja do tytułu Hotelu SPA roku 2017
Finalista konkursu na najbardziej romantyczny hotel w Polsce – Romance.tv Awards 2017
6 miejsce w konkursie „Hotel z pomysłem roku 2016” – Magazyn „Hotelarz”
Certyfikat „OK Senior”