Aktualności

SPOTKANIE CZŁONKÓW w podróży do ITALII

To była przyjemna i ciekawa podróż kulinarna do krainy rzemieślniczych wędlin, serów i specjałów prosto z Italii. Ten wieczór był szczególny także za sprawą nowych firm przyjętych w poczet członków...

ANDRZEJ LASZCZYK – w KOMISJI WSPÓLNEJ SAMORZĄDÓW TERYTORIALNYCH i GOSPODARCZYCH MAŁOPOLSKI

Nasz Członek Honorowy Izby Pan Andrzej Laszczyk został powołany na przedstawiciela samorządu gospodarczego Województwa Małopolskiego.

PKL S.A. GŁÓWNYM PARTNEREM Zimowych Europejskich Igrzysk VIRTUS 2024 w Zakopanem

Dziękujemy PKL S.A. - naszemu członkowi Izby za wspaniałą inicjatywę i wsparcie. Brawo Antoni Wiercioch!!! Gratulujemy świetnych startów!!!

PODPISANA UMOWA na BUDOWĘ NAJWIĘKSZEGO HUB- a w NOWYM TARGU

Wspólna inwestycja Moto Service Worwa z Horyzontem EV to tylko początek współpracy, bo w planach jest kolejna stacja w Nowym Targu w pobliżu nowej Zakopianki [...dalej]

ZIMOWISKO 2024

☃️ ZIMA na START !!! ZIMOWISKO dla dzieci i młodzieży z Podhala w ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej TERMIN: ❄️ 12 - 18.02.2024 - KOŚCIELISKO ❄️18 - 24.02.2024 - RABKA ZDRÓJ, PONICE

SPOTKANIE NOWOROCZNE RESTAURACJA & BROWAR GWARNO

W NOWY ROK 2024 weszliśmy z przesłaniem i życzeniami, pełni optymizmu i wiary w dobry rok. Rok 2024 to numerologiczna cyfra osiem i dlatego nie przez przypadek spotkaliśmy się 8 stycznia 2024 roku. Miejsce naszego spotkania noworocznego też nie było przypadkowe - RESTAURACJA & BROWAR GWARNO - nowa miejscówka na gastronomicznej mapie Zakopanego idealnie wpisało się w klimat i nastrój tego wieczoru.

XXIII TATRZAŃSKIE FORUM GOSPODARCZE FOTORELACJA

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z XXIII Tatrzańskiego Forum Gospodarczego, które odbyło się 29 listopada 2023 w Hotelu Belvedere**** w Zakopanem.

SUKCES XXIII TATRZAŃSKIEGO FORUM GOSPODARCZEGO

PIERWSZA stacja takiej MOCY na południu Polski. Jeden z NAJWIĘKSZYCH HUB-ów do ładowania samochodów elektrycznych. SUKCES XXIII TATRZAŃSKIEGO FORUM GOSPODARCZEGO – nasz członek Izby MOTO SERVICE WORWA z jedną z największych stacji ładowania samochodów elektrycznych osobowych, ciężarowych i autobusów. To wszystko w NOWYM TARGU !

XXIII TATRZAŃSKIE FORUM GOSPODARCZE

To MY - Tatrzańska Izba Gospodarcza, partnerzy  tworzący wspólnie silny, mocny związek biznesowy gdzie łączymy idee i pomysły przedsiębiorców dla wspólnego rozwoju. To MIEJSCE - Tatrzańskie Forum Gospodarcze – platforma wymiany doświadczeń i dyskusji gdzie razem rozwiązujemy problemy, tworzymy możliwości, które pomagają stawać się lepszym i konkurencyjnym. To „SIŁA i CHARAKTER” – motto XXIII Tatrzańskiego Forum Gospodarczego na jubileuszowe otwarcie 30 - lecia Tatrzańskiej Izby Gospodarczej ZAPRASZAMY 29.11.2023 Hotel „Belvedere” **** w Zakopanem.

- - - - - - Z A P R O S Z E N I E - - - - - - XXIII TATRZAŃSKIE FORUM GOSPODARCZE

Czeka nas ENERGETYCZNA REWOLUCJA, bo nie da się ukryć, że coraz większą uwagę zwracamy na zwiększenie udziału energii ze źródeł odnawialnych, a także na racjonalne i zrównoważone wykorzystywanie zasobów i surowców energetycznych. Stwarza to przestrzeń do wykorzystania technologii wodorowych [...dalej]

WSPIERAMY NAJLEPSZYCH - NAGRODA SPORTOWA DLA ANTKA WIERCIOCHA

Podczas Sesji Rady Gminy Kościelisko Antoni Wiercioch otrzymał nagrodę w formie Skipassu na sezon 2023/2024 w ramach projektu POMOC NA SZCZYTACH. Nagroda została przekazana przez Tatrzańską Izbę Gospodarczą, a ufundowała ją spółka PKL.