Salon Sztuki Wil-Art

KONTAKT:

Salon Sztuki Wil-Art

34-500 Zakopane ul. Krupówki 69

tel. 577-870-930 

www.wilart.pl

zakopane@wilart.pl


Galeria Sztuki Wil–Art

84-141 Jurata ul. Ratibora 27

tel. 509-550-385

NAZWA FIRMY:
Salon Sztuki Wil-Art

WŁADZE / WŁAŚCICIELE:
Karolina Wilk - Prezes Zarządu 

Joanna Prus - Członek Zarządu 

O FIRMIE:

WIL-ART to wyjątkowe miejsca na mapie Polski: Jurata i Zakopane. Powstały one z miłości do sztuki, szacunku dla estetyki i artyzmu wybitnego polskiego malarstwa. Po ponad dziesięciu latach od powstania nadbałtyckiej Juraty, od której wszystko się zaczęło, dołączyła nowa lokalizacja – Zakopane.

Majestatyczne Tatry i bryza Bałtyku to idealne i nietuzinkowe tła dla wyjątkowych zbiorów salonów sztuki WIL-ART.

WIL-ART obcuje z maestrią wybitnych polskich artystów. W kolekcji znajdują się obrazy takich malarzy jak Magdalena Kapela, Joanna Sarapata, Edward Dwurnik, Rafał Olbiński, Tomasz Sętowski, Jerzy Nowosielski, Jacek Yerka czy Zdzisław Beksiński, a także rzeźby Pauliny Domagalskiej, Rafała Tarnawskiego, Bronisława Chromego czy Mariusza Dydo. Koneserzy sztuki dawnej również znajdą tu dla siebie ciekawą ofertę. Galeria zgromadziła liczne przedmioty sztuki użytkowej, srebra oraz XIX i XX–wieczną porcelanę najznakomitszych europejskich manufaktur, m.in. Meissen, Rosenthal, Herend. Na uwagę zasługują także wyjątkowe wyroby szklane z Francji, Włoch oraz Czech. Nie można w tym miejscu zapomnieć również o ekskluzywnej biżuterii wykonanej ze złota i platyny wysadzanej brylantami, szafirami czy szmaragdami, oraz biżuterii autorskiej znanych polskich i zagranicznych projektantów.

Wyjątkowe zbiory WIL-ART przyciągają pasjonatów wyrafinowanej estetyki i ponadczasowego piękna. Sztuka nie pyta o wiek, wymaga wyłącznie otwartości i radości życia.

WIL-ART tworzą dwie wyjątkowe kobiety-pełne entuzjazmu, doświadczenia i zamiłowania do piękna. To właśnie dzięki tym cechom to miejsce nieustannie się rozwija.

Zapraszamy w podróż do krainy prawdziwego piękna … do miejsc malowanych prawdziwą sztuką!