RADIO TAXI EURO

KONTAKT:
34-500 Zakopane, ul. Bulwary Słowackiego 6b/13
tel. 18 200 06 88, 18 196 88
kom. 602 822 666 
www.eurozakopane.eu

OSOBA DO KONTAKTU:
Ryszard Grzybowski tel. 601 502 185

NAZWA FIRMY:
RADIO TAXI EURO - Ryszard Grzybowski

WŁADZE/WŁAŚCICIELE:
Ryszard Grzybowski - własciciel

O FIRMIE:
RADIO TAXI EURO jest nową, prężnie rozwijającą się korporacją taksówkarska, która rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2013 roku. Przewozy osobowe realizujemy głównie na terenie Podhala, ale także całego kraju. Dysponujemy flotą samochodów 4, 6 i 8 osobowych, a także klimatyzowanymi 15 i 20 osobowymi busami. Działamy w oparciu o sprawdzony system łączności „radio taxi” pod numerami telefonii analogowej i komórkowej.

RADIO TAXI EURO dostępne jest 24h/dobę i w swojej ofercie posiada:
- przewóz osób (zlecenia okazjonalne oraz stałe, np. dowóz i odbiór dzieci ze szkoły)
- przewóz przesyłek wszelkiego rodzaju
- przewóz zwierząt domowych
- zakupy z dostawą do klienta
- realizacja recept
- pomoc w przypadku drobnych awarii samochodowych (użyczenie prądu, wymiana koła itp.)
- odprowadzenie samochodu klienta w przypadku nagłej niedyspozycji
- przewóz sprzętu narciarskiego i snowbodardowego
- obsługa uroczystości oraz konferencji
- w obrębie Zakopanego dojazd do klienta gratis

Naszych kierowców wyróżnia jednolity strój firmowy, wysoka kultura osobista oraz szczególna dbałość o wygląd i estetykę pojazdów. Część z nich posługuje się językami obcymi: angielskim, francuskim, niemieckim. Jesteśmy dobrze zorganizowani, niezawodni, zawsze przygotowani do realizacji zleceń, nawet tych najbardziej wymagających i niestandardowych. Kładziemy nacisk na wysoką jakość świadczonych usług. Nasze działania determinuje profesjonalizm i staranność, a celem głównym jest zadowolenie klienta.

Poszukujemy rozwiązań opartych na relacjach partnerskich z innymi podmiotami gospodarczymi, dostrzegając potencjał wynikający 
z oferty kompleksowych usług dostępnych dla klienta w jednym miejscu. Stale rozbudowujemy ofertę - ostatnio poszerzyliśmy ją o współpracę z kierowcami busów i autobusów w zakresie organizowania i koordynowania przewozu większych grup. 
Jesteśmy otwarci na różnorodne formy działań marketingowych, promujących obok naszych usług, również działalność naszych partnerów. Zapraszamy na stronę internetową www.eurozakopane.eu, na której znajduje się nasza pełna oferta oraz oferty wybranych firm - chętnym do współpracy dajemy możliwość umieszczenia linków do stron w kilku praktycznych kategoriach.
Kompleksowość świadczenia usług transportowych przez RADIO TAXI EURO kieruje nasze zainteresowanie w stronę współpracy z operatorem transportu powietrznego, wykonującym loty pasażerskie biznesowe i turystyczne na terenie kraju i za granicą małymi samolotami, docierającymi do lokalnych lotnisk (np. Nowego Targu i Popradu).