REGION TATRY

KONTAKT:
34-500 Zakopane, ul. Jaszczurówka – Bory 3
tel. 602 713 300, 600 934 800
www.regiontatry.pl
biuro@regiontatry.pl

OSOBA DO KONTAKTU:
Marcin Świerk, tel. 602 713 300

NAZWA FIRMY:
REGIONTATRY Marcin Świerk

WŁADZE / WŁAŚCICIELE:
Marcin Świerk – właściciel

O FIRMIE:
Portal internetowy RegionTatry.pl skupia w jednym miejscu zróżnicowaną bazę noclegową, atrakcje turystyczne oraz wielotematyczny informator usługowy.

Dostarczamy gościom przebywającym w regionie Tatr pełnych informacji na temat zweryfikowanych miejsc noclegowych i atrakcji związanych z bardziej lub mniej aktywnym wypoczynkiem. W Informatorze prezentujemy firmy z każdej branży usługowej. Na stronach portalu można sprawdzić kilkudniową prognozę pogody, oferty specjalne zawierające zniżki, promocje i ciekawe wydarzenia jakie odbywają się w naszym regionie. Portal jest stale rozwijany i rozbudowywany o kolejne moduły.

regiontatry.pl to system rezerwacji noclegów online, który umożliwia dokonywanie wiążących rezerwacji miejsc noclegowych w wyselekcjonowanych i regularnie weryfikowanych obiektach z regionu. Obiekty noclegowe zgrupowane są w pięciu kategoriach: hotele, pensjonaty, domki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje.

atrakcje.regiontatry.pl to baza najciekawszych atrakcji turystycznych w rejonie Tatr wyselekcjonowanych i zgrupowanych w tematyczne kategorie jak atrakcje dla dzieci, restauracje, baseny termalne, zabytki, szlaki turystyczne i wiele innych.

informator.regiontatry.pl jest prostym w obsłudze katalogiem zawierającym ponad 300 kategorii, w których zebrane są informacje o lokalnych firmach i usługodawcach. Na stronach informatora prezentujemy również prognozę pogody i zawsze aktualne kursy walut dostępne na Krupówkach.

kalendarium.regiontatry.pl największy w regionie Podhala kalendarz imprez i wydarzeń. Przejrzysty podział na 7 kategorii: koncerty, kluby, regionalne, sport, kultura, kino-teatr, pozostałe. Bogata prezentacja wydarzenia - pełny opis, galeria zdjęć i video, miejsce, organizator, daty i godziny. Zamieszczenie informacji o wydarzeniu jest darmowe.

infobox.regiontatry.pl Regionalny System Informacji Turystycznej INFOBOX RegionTatry. To aplet zamieszczany na prywatnych stronach www, który prezentuje treści niezbędne dla turystów przebywających w regionie Tatr i Podhala. Dziesięć modułów tematycznych z licznymi podkategoriami i funkcjami w czytelny i intuicyjny sposób pozwalana na szybkie odnalezienie interesujących informacji. Wszystkie atrakcje turystyczne i informacje z regionu na własnej stronie www !