REMO

KONTAKT:
31-101 Kraków, ul. Plac na Groblach 21
tel.  18 201 61 40
www.restauracjezakopane.pl
jacek@restauracjezakopane.pl
biuro@restauracjezakopane.pl

O FIRMIE:
Firma Remo jest operatorem kilku restauracji zlokalizowanych w Zakopanem

Gazdowo Kuźnia - restauracja znajduje się w jednym z najstarszych budynków w Zakopanem (1891 rok), gdzie mieścił się pierwszy hotel „Pod Giewontem”. Sale restauracyjne tegoż hotelu zajmowały te same pomieszczenia, w których znajduje się obecna restauracja „Gazdowo Kuźnia”. Stylowe wnętrze nawiązuje do bogatej tradycji góralskiej. Niewątpliwą atrakcją „Gazdowej Kuźni” jest kuchnia oparta na niepowtarzalnych recepturach miejscowych gaździn, oraz wiekowej tradycji kuchni staropolskiej. Specjalnością szefa kuchni jest golonko na gazdowy sposób w sosie piwnym, schab z grila, herbata po góralsku i wiele innych podhalańskich przysmaków. Oprócz kuchni regionalnej „Gazdowo Kuźnia” poleca dania z kuchni staropolskiej, oraz tradycyjne obiady domowe.

Krupowa Izba - restauracja mieszcząca się w środkowej części ulicy Krupówki. W  lokalu łączone jest wszystko co najlepsze w góralskiej kulturze, podhalańskiej tradycji i regionalnej kuchni. Przepiękne wnętrza, świetne jedzenie i niepowtarzalny klimat współtworzą nasz lokal. Wystrój restauracji nawiązuje do mieszanki tradycyjnego stylu zakopiańskiego oraz nowoczesnego industrializmu. Odwiedź naszą restaurację a z pewnością mile Cię zaskoczymy.

Stek Chałupa - restauracja położona w centralnej części Krupówek przyciąga w szczególności amatorów potraw przyrządzanych na tradycyjnym grillu, opalanym węglem drzewnym. Intensywny aromat grillowanych steków, szaszłyków i kiełbas kusi spacerujących Krupówkami turystów i zachęca do biesiady przy dźwiękach kapeli góralskiej. Obszerne wnętrze z kominkiem, grillem i antresolą oraz stary góralski wystrój tworzą specyficzną atmosferę lokalu. Specjalność zakładu: stek amerykański; gruby, krwisty kawał mięsa z kością, podany z jarzynami grillowanymi oraz z kilkoma rodzajami sosów; golonko pieczone na grillu serwowane z aromatycznym sosem piwnym, podane na drewnianym półmisku.


Karcma Zapiecek - usytuowana w ścisłym centrum miasta przy ulicy Krupówki. Centralnym miejscem restauracji jest góralski bielony piec. W chłodne dni i wieczory strzelające płomienie ogrzewają gości a bijący blask tworzy niezapomnianą atmosferę. Szczególną uwagę w wystroju wnętrza zwracają stare żelazka, zegary, lampy oraz wiele innych przedmiotów używanych przez mieszkańców Podhala kilkadziesiąt lat temu. Bogate menu restauracji obejmuje dania sporządzane według receptur kuchni regionalnej i staropolskiej. Specjalnością karczmy jest giczka jagnięca w sosie własnym z kluskami ziemniaczanymi i grillowaną papryką oraz wiele innych potraw, i napitków.


Restauracje regionalne przyciągają przede wszystkim góralską atmosferą, którą tworzy grająca na żywo kapela góralska oraz regionalna i staropolska kuchnia. Każda z restauracji wykonuje kompleksową obsługę dla grup zorganizowanych i gości indywidualnych. Wszystkie dodatkowe informacje o restauracjach zamieszczone są na stronie www.restauracjezakopane.pl

Sport Corner to lokal powstały w sercu Zakopanego z myślą o kibicach sportowych! Nasza knajpa stanowi połączenie sportowego ducha i wyjątkowej przestrzeni, gdzie każdy będzie mógł przeżyć największe sportowe emocje w najlepszym towarzystwie. Sport Corner to zdecydowanie najlepsze miejsce dla fanów sportu a także dobrego jedzenia oraz doskonałego piwa.