TATRAFOTO

KONTAKT:
34-520 Poronin, ul. Kasprowicza 43
tel.: + 48 664 996 534, +48 608 381 828
biuro@tatrafoto.pl
www.tatrafoto.pl
www.facebook.com/tatrafoto
www.instagram.com/tatrafoto

OSOBA KONTAKTOWA:
Monika Nodzyńska  -  tel. + 48 664 996 534

Łukasz Nodzyński - tel. +48 608 381 828

 

NAZWA FIRMY:
Tatrafoto s. c. 

WŁADZE / WŁAŚCICIELE:
Monika Nodzyńska, Teresa Borgosz-Nodzyńska

O FIRMIE:
Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała z połączenia wieloletniej pasji z życiem zawodowym. 
Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie szeroko rozumianej fotografii kreatywnej i artystycznej.
Nasza firma specjalizuje się w wielu dziedzinach fotografii, a także w kreowaniu nowoczesnego oraz profesjonalnego wizerunku zarówno firm, jak i osób prywatnych.

W ofercie:

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA
Wykonujemy kompleksowe fotoreportaże ze ślubów, chrzcin, bierzmowań, komunii, sesji narzeczeńskich, ślubnych sesji plenerowych oraz sesji dziecięcych. W tego typu reportażach staramy się uwiecznić kluczowe momenty, które będą przywoływać piękne wspomnienia i staną się niezapomnianą pamiątką na całe życie.


FOTOGRAFIA EVENTOWA
Fotorelacje z imprez, reportaż z konferencji, koncertów, wydarzeń sportowych, do wykorzystania reklamowego lub informacyjnego. Uwieczniamy profesjonalizm firm, dynamikę wydarzeń oraz zadowolenie gości.


FOTOGRAFIA PRODUKTOWA, REKLAMOWA
Zdjęcia produktowe, zdjęcia do katalogów, na stronę internetową, do sklepu internetowego, oraz fotografia reklamowa w ciekawej aranżacji, tematyczne sesje zdjęciowe. Każda sesja jest dokładnie zaplanowana i zaaranżowana. Przedstawiamy produkty w najkorzystniejszy sposób, z zachowaniem ich charakterystycznych cech.


FOTOGRAFIA WNĘTRZ 

Zdjęcia wnętrz, hoteli, restauracji, biur, lokali oraz fotografia architektury. Poprzez ciekawe i kreatywne ukazanie wnętrz realizujemy  jeden z najważniejszych elementów niezbędnych do skutecznego wypromowania obiektów hotelarskich oraz innych firm usługowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy FujiFilm, dzięki czemu naszym klientom możemy zagwarantować najwyższą jakość usług.


OSIĄGNIĘCIA:

W swojej dotychczasowej działalności fotograficznej osiągnęliśmy status laureata w powiecie tatrzańskim w plebiscycie Orły Branży Ślubnej 2019.

Nasza praca została również doceniona przez TVP2 - mieliśmy okazję wystąpić gościnnie w programie „Pytanie na śniadanie”.

Współpracowaliśmy między innymi z: Grupą Żywiec S.A., Philip Morris Polska, Siecią Sklepów Euro, Wojewódzkim Urzędem Pracy.
Z prośbą o publikację naszych zdjęć zgłaszali się do nas m.in.: Grupa TVN, Francuska Agencja Prasowa, Tatrzański Park Narodowy, Biuro Promocji Zakopanego, a nasze fotografie prezentowane były na wielu wystawach m.in. podczas Dni Polskich w Kunmingu promujących Polskę w prowincji Yunnan w Chinach.