START BIURO NIERUCHOMOŚCI

KONTAKT:

34-400 Nowy Targ, ul. Szaflarska 99 C

tel. 531 422 024

www.start-biuro-nieruchomosci.pl

biuro@start-nieruchomosci.pl

Nazwa firmy:

Start Biuro Nieruchomości

Władze/Właściciele:

Monika Łaś

Opis firmy:

Start Biuro Nieruchomości to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Nasza firma mieści się w Nowym Targu przy ulicy Szaflarskiej 99C. Ta doskonała lokalizacja oraz charakterystyczny wolnostojący budynek wyróżnia nas na tle miasta. 

Jesteśmy ambitnym zespołem profesjonalnych agentów i doradców w branży sprzedaży, wynajmu i kupna nieruchomości. Oferujemy szeroką gamę usług, obejmującą ocenę wartości nieruchomości, marketing, negocjacje, przygotowanie dokumentów oraz pełne wsparcie w procesie transakcyjnym. Gwarantujemy rzetelną pomoc i wsparcie podczas poszukiwania oraz transakcji zakupu, sprzedaży czy wynajmu nieruchomości. Naszym zadaniem i nadrzędnym celem jest dopasowanie odpowiedniej oferty do wymagań i oczekiwań Klienta. Dlatego zawsze wsłuchujemy się w potrzeby Klienta i szukamy najlepszych rozwiązań.

Nasi doświadczeni Agenci posiadają głęboką wiedzę na temat lokalnego rynku nieruchomości i są gotowi sprostać indywidualnym potrzebom każdego Kontrahenta. Dążymy do budowania trwałych relacji kładąc nacisk na profesjonalizm, uczciwość i skuteczność.

Bycie agentem nieruchomości to nie praca, to misja. Misja odpowiedzialna, ponieważ pośredniczymy w spełnianiu marzeń. Nasi pracownicy tworzą ambitny i doświadczony zespół, który bardzo mocno stawia na zasady etyki pracy. Pozwala nam to pracować rzetelnie, konsekwentnie, a co najważniejsze dla naszych Klientów - skutecznie. Naszym zadaniem i celem, jest słuchanie potrzeb każdego Klienta i znalezienie dla Niego najlepszych rozwiązań.

Zawsze reprezentujemy wyłącznie jedną stronę transakcji, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Zapraszamy do kontaktu! Porozmawiajmy o nieruchomościach.