Ośrodek Usług Hotelarsko Gastronomicznych FIAN

KONTAKT:
34-500 Zakopane, ul.Chałubińskiego 38
tel.  18 201 50 71 , 600 400 200
fax:  18 201 70 70
www.fian.pl 
fian@fian.pl 

OSOBA KONTAKTOWA: 
Agnieszka Pacześniak   tel. 608 353 535

NAZWA FIRMY:
Ośrodek Usług Hotelarsko Gastronomicznych FIAN 

WŁADZE / WŁAŚCICIELE:
Anna Filipowicz

O FIRMIE:
Ośrodek Fian jest nowoczesnym, komfortowym obiektem położonym w uroczym zakątku Zakopanego, w bezpośrednim sąsiedztwie kolei linowej na Kasprowy Wierch, kompleksu narciarskiego Nosal, Wielkiej Krokwi oraz nieopodal centrum Zakopanego. Fian oferuje wysokiej klasy usługi hotelarskie
i gastronomiczne. Do dyspozycji Gości przygotowano pokoje z łazienkami i studia rodzinne wyposażone w TV, radio i telefon. Na terenie obiektu można korzystać z drink baru, sauny, solarium. Na terenie ośrodka dostępne jest stałe bezprzewodowe łącze internetowe Wi-Fi bez dodatkowych opłat. Fian oferuje wczasy rodzinne, pobyty weekendowe i jedno-dobowe. W ośrodku organizowane są kursokonferencje, zjazdy, sympozja, spotkania towarzyskie oraz imprezy okolicznościowe. Firma, dbając o zadowolenie klienta i nienaganne opinie, szkoli pracowników kierując ich na kursy „Profesjonalnej Obsługi Klienta” , „Technik Kulinarnych” oraz kursy językowe; kadra kierownicza podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach „Kompetencji Menedżerskich”.

Firma PPHU Fian powstała w roku 1987. Odważny rozwój i mocną pozycję na rynku Fian zawdzięcza szeroko rozwiniętej reklamie w mediach , wydawnictwach polskich i zagranicznych. Marka firmy jest obecna na imprezach sportowych i artystycznych. Uczestniczy w targach turystycznych organizowanych w Polsce, Niemczech oraz na Ukrainie.

OSIĄGNIĘCIA:
Najwyższa Jakość Małopolska - 2002
Srebrny Laur Małopolski - 2002