PAPI SERVICE

KONTAKT:
34-520 Poronin, ul. Kasprowicza 28
tel: 18 20 74 845
fax: 18 20 74 845
biuro@papiservice.pl
www.papiservice.pl

OSOBA DO KONTAKTU
Biuro tel. 18 20 74 845;

e-mail biuro@papiservice.pl

NAZWA FIRMY:
PAPI SERVICE Sp.Z. O. O. 

WŁADZE / WŁAŚCICIELE:
Aneta Bachleda-Curuś - Prezes Zarządu
Maciej Dyka - Wiceprezes Zarządu

O FIRMIE:

Firma istnieje na rynku od 1998 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze paliw oraz pozycję lidera w branży paliwowej na Podhalu. Duża liczba firm partnerskich z całej Polski pozwala firmie działać także na obszarze całego kraju. 
PAPI SERVICE posiada dwa oddziały:
PORONIN: ul. Kasprowicza 28 (18 20 74 845; biuro@papiservice.pl)
KRAKÓW: ul. Płk. Dąbka 17 lok. 216 (12 267 71 20; krakow@papiservice.pl)
Ze względu na specyfikę działalności, siłę spółki budują następujące segmenty:

PALIWA

Olej napędowy
Jest głównym paliwem pędnym oferowanym przez firmę. Mocno rozbudowany rynek transportu osobowego i towarowego w regionie, czyli głównych odbiorców tego paliwa, pozwolił na stworzenie doskonale rozwiniętego systemu hurtowego zaopatrywania w olej napędowy. Usługi świadczone są na terenie całej Polski - produkt dostarczany jest w dowolne miejsce, w każdych warunkach terenowych. Oferta obejmuje również dostawy paliwa o podwyższonych parametrach w okresie zimowym – tzw. arktycznego oraz biodiesla – przez resztę roku.
 
Stacja paliw
Integralną częścią firmy PAPI SERVICE jest własna stacja paliw. Punkt jest ważną częścią systemu komunikacyjnego w Zakopanem, zaopatrując zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych w doskonały produkt w najkorzystniejszych cenach w gminie. W ofercie stacji znajduje się olej napędowy oraz benzyna EUROSUPER PB95. W okresie zimowym, ze względu na specyfikę regionu, w ciągłej sprzedaży jest olej napędowy o wysokich parametrach, specjalnie przystosowany do używania w bardzo niskich temperaturach. Firma oferuje dogodne formy płatności dla firm oraz instytucji, oraz wysokie rabaty dla klientów indywidualnych.

OGRZEWANIE

Olej opałowy EKOTERM Plus
Jest produktem najwyższej jakości, spełniającym normy światowe zarówno pod względem parametrów eksploatacyjnych jak i wymagań ochrony środowiska. EKOTERM Plus to idealne paliwo do zasilania kotłów centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych, szpitalach, szkołach, itp. EKOTERM Plus zawiera także pakiet dodatków uszlachetniających, dzięki czemu jego właściwości eksploatacyjne są konkurencyjne w stosunku do innych produktów (dodatki czyszczące i konserwujące).
Firma posiada doskonale rozwiniętą sieć dystrybucji, która gwarantuje pewność i terminowość dostaw, a także jakość sprzedawanego produktu. Wszelkie zamówienia mogą być realizowane telefonicznie.
 
Olej opałowy ciężki
Niskosiarkowy olej opałowy ciężki stanowi alternatywę dla dużych, przemysłowych kotłów olejowych a także, po niewielkiej modernizacji, dla instalacji centralnego ogrzewania w budynkach o średniej lub dużej kubaturze. Proponowany przez firmę olej ciężki ma właściwości grzewcze porównywalne do parametrów grzewczych lekkich olejów opałowych. Jest to produkt pochodzenia rafineryjnego, mieszczący się w grupie olejów klasyfikowanych pomiędzy olejem opałowym lekkim typu EKOTERM Plus a olejem ciężkim, typu mazut.
Przystosowaniem i serwisem urządzeń zasilających i spalających dostarczany przez PAPI SERVICE olej zajmuje się grupa wyspecjalizowanych techników, która w razie potrzeby operuje w systemie 24/7, zapewniając ciągłość działania kotłowni oraz ewentualnej produkcji.

Montaż i modernizacja systemów grzewczych
Firma czynnie realizuje własne projekty budowy i modernizacji systemów grzewczych. W budynkach mieszkalnych, dla istniejących już kotłowni, oferujemy pomoc techniczną w postaci serwisu i kompletnej obsługi urządzeń grzewczych, przeglądów okresowych czy kontroli wg wskazań (regulacja, pomiary, czyszczenie). PAPI SERVICE wykonuje także remonty lub wymianę systemów zasilających paliwem, organizuje kotłownie w zakresie ich ergonomii i obniżaniu kosztów utrzymania. Pomaga także w realizacji od projektu do wykonania i w późniejszej obsłudze, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i współpracę z najlepszymi fachowcami oraz firmami z branży techniki grzewczej.
Od 2006 r. firma zajmuje się także modernizacją i przystosowywaniem systemów grzewczych do spalania ciężkich i średnich olejów opałowych, będących alternatywą dla droższych, lekkich olejów opałowych, wykorzystywanych przez użytkowników kotłowni dużej mocy. 

TRANSPORT PALIW

Firma PAPI SERVICE świadczy usługi z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu paliw. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych, koncernów oraz mniejszych podmiotów gospodarczych owocuje najwyższym poziomem usług, terminowością i bezpieczeństwem dostaw. Nowoczesny sprzęt oraz wysoko wykwalifikowana kadra gwarantują bezpieczeństwo i pełną kontrolę tak przy czynnościach za/rozładunkowych jak i w trakcie samego przewozu paliwa.
Bardzo duża różnorodność taboru, obejmująca zarówno wielonapędowe pojazdy dystrybucyjne o pojemnościach 6-12 tys. litrów, zestawy dystrybucyjne w konfiguracjach 18–33 tys. litrów, zespoły dostawcze do 38 tys. litrów czy wieloproduktowe jednostki przystosowane do przewozu materiałów chemicznych, bitumów etc., stanowi o szerokich możliwościach w zaopatrzeniu nawet najbardziej wymagającego klienta.

POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ

PAPI SERVICE bierze czynny udział w organizowaniu i sponsorowaniu imprez masowych o charakterze sportowym:
sporty motorowe (offroad, motocross),
sporty walki (karate kyokushin),
gry zespołowe ( piłka nożna).
W miarę możliwości firma działa także na polu pomocy dla lokalnej społeczności, współpracując ze szkołami, placówkami użyteczności publicznej i sakralnej. 

OSIĄGNIĘCIA:
Wieloletnie działania na rynku paliw, rzetelność i wiarygodność, a także zaufanie klientów i wysokie wyniki finansowe zostały docenione przez instytucje finansowe i branżowe. Mnogość nagród i wyróżnień (m.in. dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy, największego odbiorcy paliw, Gazele Biznesu) pozwoliła firmie osiągnąć wysoką pozycję w rankingach Forbesa czy Coface Poland.