BIURO TURYSTYKI ZNP LOGOSTOUR Sp. Z O.O.

KONTAKT:

LOGOS Zakopane

Grunwaldzka 10, 34-500 Zakopane

hotel@logos-zakopane.pl 

www.logos-zakopane.pl/

 18 263 70 20

NAZWA FIRMY:
Biuro Turystyki ZNP Logostour Sp. Z O.O.

O FIRMIE:

Podróżujemy od 1981 roku, zbierając przeżycia, doznania, smaki i zapachy. Wybieramy miejsca, które zaskakują i zachwycają. Współpracujemy z ludźmi, dla których podróże i poznawanie innych kultur to prawdziwa pasja. Tę pasję, doświadczenie i dbałość o najmniejszy szczegół znajdziesz w naszych wycieczkach. Zapraszamy do wspólnej podróży.

Od ponad trzech dekad spełniamy marzenia Polaków o egzotycznych podróżach w każdy zakątek globu. Dziś możesz wybrać z ponad 200 propozycji wyjazdów kulturowo-poznawczych na 7 kontynentów, podczas których dbamy o każdy szczegół wyprawy. A wszystko zaczęło się 38 lat temu od pragnienia poznania świata.

Odkrywaj świat, zanurz się w egzotycznej kulturze i o nic się nie martw. Całkowicie skup się na swoich doznaniach – resztą zajmiemy się my. Łączymy wieloletnie doświadczenie biura z prawdziwą pasją naszych pilotów, zapewniając wyjątkowe doznania i niepowtarzalną przygodę podczas każdej wspólnej wyprawy.

Nasz priorytet to Twój komfort, bezpieczeństwo i niepowtarzalne przeżycia. Z nami zawsze wygodnie dotrzesz do celu, dogłębnie poznasz wybrany kraj oraz bezpiecznie wrócisz do domu. Dajemy Ci 100% pewność, że wybierasz najlepsze polskie biuro podróży. 


Posiadamy również sieć hoteli na terenie kraju.