Agencja Reklamowa GIEWONT

KONTAKT:
34-500 Zakopane, ul. Tuwima 14a
tel. 18 201 46 13, 601 966 400
fax: 18 201 46 75
www.giewont.eu
biuro@giewont.eu

OSOBA KONTAKTOWA:
Dominik Kulawik  tel. 18 201 46 13

NAZWA FIRMY:
Agencja Reklamowa GIEWONT

WŁADZE / WŁAŚCICIELE:
Dominik Kulawik

O FIRMIE:
Firma działa na polskim rynku od 1997 roku. Okres ten pozwolił zdobyć doświadczenie umożliwiające realizację różnorodnych zleceń, od najprostszych po najbardziej skomplikowane. Wykonujemy duże kampanie reklamowe dla firm takich jak Coca-Cola czy Polskie Radio, jak również usługi reklamowe dla wielu lokalnych firm.

W dzisiejszych czasach o jakości marki decydują innowacyjność i skuteczność. To pojęcia oddające nasze podejście do pracy. Cały czas dbamy o rozwój firmy inwestując w nowoczesne i profesjonalne urządzenia umożliwiające coraz szybszą realizację zamówień, połączoną z najwyższą jakością wykonania.

Wykorzystanie własnych maszyn, współpraca z wyspecjalizowanymi podwykonawcami, dostęp do najnowszych technologii, korzystanie z wysokiej jakości materiałów - to wszystko pozwala oferować krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny, a otrzymany produkt jest zawsze najwyższej jakości.

Druk wielkoformatowy

Oferujemy Państwu wydruki solwentowe charakteryzujące się dużą odpornością na warunki atmosferyczne (deszcz, promieniowanie UV), dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Media na których drukujemy:

  • baner, siatka mesh (reklamy wielkoformatowe na budynkach)
  • folia samoprzylepna (tablice informacyjne, szyldy, billboardy)
  • folia One Way Vision (witryny sklepowe)
  • papier (plakaty, afisze)
  • płótna canvas (imitacja obrazów olejnych)

Reklama na pojazdach

Zajmujemy się realizacją reklamy na pojazdach (samochodach, autobusach, przyczepach). Nasza oferta skierowana jest do posiadaczy jednego pojazdu, jak i do firm posiadających cały park samochodowy. Reklamy tego typu są bardzo efektywną, a zarazem jedną z najskuteczniejszych form promocji. Koszty wykonania ponosi się jednorazowo, a pojazd staje się skutecznym nośnikiem reklamy. Dzięki tej formie ekspozycji każdy pojazd może stać się jeżdżącą wizytówką Państwa firmy. Wykonane reklamy pokrywamy laminatem w celu ich zabezpieczenia. Używamy tylko i wyłącznie laminatów dedykowanych do folii.

Reklamy świetlne

Litery 3D - to nowoczesne formy przestrzenne, świecące licem. W skład użytych materiałów wchodzą: profil aluminiowy, plexi, PCV, folia translucentna oraz system świetlny (świetlówki, neony, diody). Szeroka gama kolorystyczna, możliwość otrzymania różnorodnych kształtów, wspaniale prezentuje loga i nazwy firmy.

Kasetony - wykonujemy także kasetony na indywidualne zamówienie. Plafony tego typu moga być wykonane z plexi, aluminium, dibondu lub innych materiałów. Dysponujemy możliwością dowolnej obróbki tych materiałów, dzięki czemu nasze produkty mogą być stosowane także tam gdzie są wymagane niestandardowe i wyjątkowo estetyczne rozwiązania (np. w galeriach handlowych, bankach).

Grawerowanie i cięcie laserem

Grawerowanie oraz wycinanie laserem staje się dominującą formą obróbki materiałów ze względu na szybkość i precyzję działania. Jest to technologia umożliwiającą osiągnięcie najwyższej prędkości oraz precyzji grawerowania spośród wszystkich metod dostępnych obecnie na rynku, dzięki czemu zapewnia dużą wydajność oraz produktywność. Grawer laserowy charakteryzuje się eleganckim i estetycznym wyglądem, jest znacznie trwalszy od innych metod znakowania, nie ulega zniszczeniu pod wpływem środków chemicznych. Grawerowanie laserowe cechuje również czystość obróbki, która wyklucza konieczności czyszczenia grawerowanych obiektów.

Grawer laserowy może zostać umieszczony na przedmiotach wykonanych z różnego rodzaju materiałów takich jak papier, folia, silikon, skóra, skóra ekologiczna, guma, drewno, korek, metale powlekane, aluminium anodowane, kamień, ceramika, szkło, akryl, pleksi, laminaty grawerskie oraz wiele innych.

Oferujemy także grawerowanie laserowe na gotowych produktach takich jak artykuły piśmiennicze, gadżety reklamowe dla biura i domu, akcesoria biurkowe, nagrody i pamiątki, wyroby ze skóry, upominki reklamowe.

OSIĄGNIĘCIA:
Dotychczasowe realizacje można obejrzeń na stronie firmowej www.giewont.eu