LIBERTA INN - GÓRSKI HYR IWONA SIUTY

KONTAKT:

34-500 Zakopane, ul. Kościeliska 17c

tel. +48 604 978 026, +48 18 20 66 301

www.libertainn.pl 

www.gorskihyr.pl

libertainn@gmail.com 

NAZWA FIRMY:

Liberta INN - Górski Hyr Iwona Siuty 

WŁADZE/WŁAŚCICIELE:

Iwona Siuty 

O FIRMIE:

Liberta INN oraz Górski HYR to miejsca stworzone przez właścicielkę – Iwonę Siuty z myślą o wypoczynku i przyjemności z czasu spędzonego w otoczeniu malowniczych Tatr. Ich położenie w zabytkowej części Zakopanego, zaledwie 400 m od Krupówek, sprawia, że stanowią doskonałą bazę wypadową zarówno dla miłośników wypraw górskich, jak i osób chcących korzystać z licznych atrakcji górskiej stolicy Polski.

Liberta INN oferuje komfortowe i przestronne pokoje z łazienkami. Dostępne są pokoje jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowe, a także rodzinny apartament typu studio dla pięciu osób. Goście mogą korzystać z dobrze wyposażonej kuchni.

Na terenie obiektu znajduje się także Górski HYR - domek góralski o niepowtarzalnym charakterze, nowoczesny, a zarazem nawiązujący wystrojem do atmosfery Zakopanego i otaczających go Tatr. Posiada 2 sypialnie z balkonami, 2 łazienki, a także salon z kominkiem elektrycznym połączonym z jadalnią i aneksem kuchennym. Powstał z myślą o rodzinach z dziećmi i grupach znajomych, którzy pragną wspólnie odpocząć w górach lub spędzić wspólnie święta. Może się w nim zatrzymać 8 osób.

Goście Liberty INN i domku Górski HYR mają zapewniony dostęp do Internetu we wszystkich pomieszczeniach. Mogą korzystać z bezpłatnego parkingu i przechowalni sprzętu narciarskiego.

OSIĄGNIĘCIA:

Domek góralski Górski HYR został doceniony jako wyjątkowe miejsce przez Damiana Urbańczyka w prestiżowym programie Hotelowa Polska.

Właścicielka Iwona Siuty wraz z innymi wyróżnionymi kobietami prowadzącymi firmy wzięła udział w spotkaniu „Kobiecy gen biznesu na Podhalu” podczas XXII Tatrzańskiego Forum Gospodarczego, którego tematem przewodnim były właśnie kobiety w biznesie.