SPOTKANIE NOWOROCZNE RESTAURACJA & BROWAR GWARNO

W NOWY ROK 2024 weszliśmy z przesłaniem i życzeniami, pełni optymizmu i wiary w dobry rok. Rok 2024 to numerologiczna cyfra osiem i dlatego nie przez przypadek spotkaliśmy się 8 stycznia 2024 roku.  

Liczymy na pozytywne zmiany i wiele szczęśliwych chwil. Rok 2024 będzie szansą na odniesienie sukcesów w wielu dziedzinach życia, stąd życzymy Wam siły działania i siły sprawczej aby był to DOBRY ROK.

 

ROK 2024 - w numerologii ósemka jest symbolem sukcesu. Ponadto oznacza obfitość, moc, władzę, spełnienie, korzyści materialne i osiągnięcia. Dwa koła, z których składa się liczba 8 odzwierciedlają powtarzający się cykl życia oraz równowagę między duchem i materią. W związku z tym 2024 rok – jako rok ósemki – da nam szansę wzbogacić się w wielu wymiarach.

Należy jednak pamiętać, że numerologia daje jedynie wskazówki i określa możliwości. To od nas samych zależy, czy podejmiemy działania, dzięki którym osiągniemy sukces.  

 

Miejsce naszego spotkania noworocznego też nie było przypadkowe - RESTAURACJA & BROWAR GWARNO - nowa miejscówka na gastronomicznej mapie Zakopanego idealnie wpisało się w klimat i nastrój tego wieczoru.

GWARNO  to nie tylko restauracja, ale również browar, o czym sami mogliśmy się przekonać zwiedzając browar i kosztując trunki. Polecamy !!!, a niektóre z nich już zdobyły pierwsze laury za jakość. Polecamy również kuchnię.

Szef kuchni Sebastian Krauzowicz uraczył nas wyśmienitymi przystawkami i daniami głównymi. Deser pod kołderką z piwa zwieńczył część gastronomiczną.

Ten wieczór noworoczny był gwarny i czarowny, a to wszystko dzięki naszemu członkowi Polskim Kolejom Linowym S.A. i PKL Horeca. Noworocznie dziękujemy Prezesowi PKL S.A. Danielowi Pitrusowi i Prezesowi PKL Horeca Tomaszowi Dzierżędze za gościnę i dobrą atmosferę.

Na pewno wrócimy do GWARNO, a tym którzy nie mieli możliwość tam jeszcze być – polecamy i zapraszamy.   

 

Wracając do numerologicznej ósemki i inwestycji w przyszłość część z nas już na początek roku zainwestowała w sztukę. Podczas spotkania odbyła się licytacja dzieł sztuki artystów ze Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Zakopane, wśród nich prace:

Anny Schumacher, Stanisława Cukra, Joanny Podleśny, Zygmunta Januszewskiego, Sylwii Biernacik, Karola Szostaka, Czesława Jałowieckiego, Bronisława Kłosowskiego, Pauli Solańskiej. Dochód z licytacji został przeznaczony  na działalność statutową ZPAP Okręg Zakopane.

 

Do zobaczenia w GWARNO  

ul. Na Gubałówkę 7 Zakopane

https://browargwarno.pl/