WIOSENNE SPOTKANIE CZŁONKÓW TATRZAŃSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ

Wiosenny czas sprawił, że w Izbie powiało świeżością, a pierwsze oznaki wiosny zrodziły nowe pomysły, chęci do zmian i działania. Wieczór oprócz wiosennych nastrojów, miłych gestów i ciepłych słów z podziękowaniami dla wszystkich, którzy wsparli organizację XXI Charytatywnego Balu był  okazją do przekazania dotacji dla Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zakopanem na organizację turnusów rehabilitacyjnych, wytchnieniowych i wypoczynku letniego dla podopiecznych Stowarzyszenia.

W pierwszy dzień wiosny do  grona przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie dołączyły cztery nowe firmy z Podhala:

 • Polsko-Amerykańska Kancelaria Prawna sp. z o.o.
  • Kancelaria założona przez Agatę Czarnotę absolwentkę Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Leiden University School of Law w Holandii, byłą wicekonsul ds. prawnych w Konsulacie Generalnym RP w Chicago w USA, a po powrocie z placówki prawnika w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych RP. Kancelaria prowadzi sprawy osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą, spółek prawa handlowego, fundacji, stowarzyszeń itp. operujące zarówno w Polsce jak i w USA. Prowadzi szybką i sprawną obsługę prawną dla Polonii w USA oraz dla Polaków posiadających krewnych bądź prowadzących przedsięwzięcia biznesowe w USA.  Siedziba kancelarii mieści się w  Zakopanem, a oddziały prawne kancelarii są dostępne online w Chicago i w Nowym Jorku.
 • Liberta INN - Górski Hyr Iwona Siuty
  • Liberta INN to urokliwy obiekt hotelarski przy ulicy Kościeliskiej, w zabytkowej dzielnicy Zakopanego. Obok także na wynajem drewniany domek góralski "Górski Hyr". Górski Hyr swoją aranżacją z jednej strony  nawiązuje do atmosfery Zakopanego i piękna otaczających go gór, z drugiej strony zachowuje nowoczesny charakter. Domek jest wykończony w wysokim standardzie z dbałością o każdy detal. Oba miejsca godne polecenia i wypoczynku na najwyższym poziomie.
 • Wojnar sp. j.
  • Spółka Wojnar to właściciel Willi Widokowej „Wojnar”, obiektu znajdującego się w spokojnej i urokliwej części Zakopanego, na Pardałówce. To wyjątkowe miejsce nie tylko pod względem położenia ale przede wszystkim infrastruktury służącej poprawie zdrowia i kondycji zdrowotnej. Firma posiada wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych i od wielu lat specjalizuje się w realizacji tych pobytów.  Z oferty mogą dzięki temu skorzystać osoby niepełnosprawne lub z orzeczeniem o lekkiej niepełnosprawności. Willa oferuje bogatą ofertę zabiegów rehabilitacyjnych zarówno dla kuracjuszy, turystów jaki i okolicznych mieszkańców. 
 • Bluu Taxtile Service Kuraś sp. k.
  • Firma z siedzibą w Nowym Targu, prężnie działająca na terenie Podhala i Słowacji. Swoim klientom zapewnia profesjonalne usługi z zakresu wynajmu tekstyliów - bielizny pościelowej, ręczników i obrusów,  czyszczenie wodne i pranie  z wykorzystaniem najbardziej nowoczesnych maszyn i środków chemicznych oraz dezynfekcję chemiczno - termiczną.

   GRATULUJEMY wszystkim nowo przyjętym członkom i cieszymy się, że dołączyliście do naszego grona.