XX Bal Charytatywny

Rok  2020 to rok przełomu i wielkiej energii, a według numerologii  to rok wspólnego działania, pracy zespołowej, pragmatyzmu, inspiracji i relacji. Z takimi życzeniami dla Wszystkich i przesłaniem ich spełnienia rozpoczęliśmy Nowy Rok.

To rok także jubileuszowy, bo po raz 20-ty organizujemy Charytatywny Bal Tatrzańskiej Izby Gospodarczej . W ramach programu „PomocNaSzczytach”  tegoroczny bal dedykujemy  podopiecznym Fundacji im. Adama Worwy z Nowego Targu. Gramy jubileuszowo, bo z okazji  X- lecia powstania Fundacji, bawimy się charytatywnie, bo na leczenie, rehabilitację i wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci oraz pomoc stypendialną dla najzdolniejszych dzieci  z Podhala.

Nasz bal wspierają muzycznie – Paulina Martini i  MW Sound Marek Wacławski, kulinarnie - „wirtuozi” kuchni z Hotelu Mercure Kasprowy, organizacyjnie - orkiestra ludzi dobrej woli, finansowo-  darczyńcy i sponsorzy. Podczas balu odbędzie się licytacja dzieł sztuki znanych artystów i trofeów sportowych podarowanych przez znanych sportowców oraz  konkurs z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów.

Każdy może przyłączyć się do nas i  pomóc w realizacji czasem prozaicznych potrzeb ale również dziecięcych marzeń.

W imieniu zarządu Tatrzańskiej Izby Gospodarczej  serdecznie zapraszamy

XX Charytatywny Bal Tatrzańskiej Izby Gospodarczej

1 lutego 2020 roku

Hotelu Mercure Kasprowy ***


Nie może Was zabraknąć !

 

Rezerwacja miejsc i sprzedaż biletów

Tatrzańska Izba Gospodarcza, ul. Kościuszki 15, Zakopane: 182015911, 508042264, biuro@tig.zakopane.pl, www.tig.zakopane.pl 

Cena: 250,00 osoba

Zachęcamy do dołączenia do naszego wydarzenia także na Facebook'u:  https://www.facebook.com/ events/593791551474865/ 

Bal jest po raz 20-ty i w roku 2020 stąd rok mile widziane stroje z lat 20-tych.