XXIII TATRZAŃSKIE FORUM GOSPODARCZE


Podczas forum korzystając z przeszłości zmierzymy się z historią. To będą nasze urodzinowe wspomnienia, które w 1993 roku były odpowiedzią na przemiany ustrojowe jakie miały miejsce w końcu lat osiemdziesiątych i na dynamicznie rozwijającą się działalność gospodarczą na Podhalu - po prostu „ ROCZNIK 1993 ”.


Z siłą i charakterem patrząc w przyszłość zaprosimy Was na „ ENERGIĘ JUTRA", gdzie zmierzamy do odkrywania nowych, efektywnych i ekologicznych rozwiązań w dziedzinie wytwarzania, magazynowania, przetwarzania oraz przesyłu energii. Pokażemy praktyczny wymiar i zastosowanie w gospodarce, rozwiązania na miarę każdej firmy. Wodór i elektromobilność będzie nam towarzyszyć podczas tego panelu.


Czym byłaby energia jutra bez „TECHNOLOGII PRZYSZŁOŚCI”. Sztuczna inteligencja zdominuje tą część forum, bo czwarta rewolucja przemysłowa już trwa i ma wpływ na różne aspekty naszego życia. Stanisław Lem przewidział,
że w przyszłości światem będą rządzili ...... właściciele robotów. Ta wizja już się spełnia.


Na zakończenie podejmiemy się próby rozwiązania zagadki „ALGORYTM ZMIANY – GOSPODARKA 2030 ”. W loży ekspertów zasiądą wybitni specjaliści i praktycy.


MEET UP –  29 listopada w Zakopanem,
Hotel Belvedere ****, ul. Droga do Białego 3


na XXIII Tatrzańskie Forum Gospodarcze zapraszają w imieniu Zarządu Tatrzańskiej Izby Gospodarczej  Agata Wojtowicz Prezes Zarządu
i prowadzący wydarzenie Damian Urbańczyk dziennikarz, prezenter telewizyjny Canal + DOMO, kanału YouTube Hotelogia. 




ZOBACZ Program XXIII Tatrzańskiego Forum Gospodarczego





EKSPERCI XXIII TATRZAŃSKIEGO FORUM